Domy / Mieszkania

Mieszkania - ul. abpa. Antoniego Nowowiejskiego


Mieszkania Mława Transmik

Nowa inwestycja przy ul abpa. Antoniego Nowowiejskiego, to najwyższej jakości oferta mieszkań w Mławie. Usytuowana w malowniczej okolicy, nieopodal kompleksu leśnego, w miejscu gdzie zaznają Państwo dużo radości oraz spokoju.

W naszej ofercie znajdą Państwo 30 funkcjonalnych i dostosowanych do indywidualnych potrzeb lokali o powierzchni od 30 do 60 m2, które zadowolą najbardziej wymagających klientów.

W celu zapewnienia jak największego komfortu zastosowaliśmy innowacyjne rozwiązania. Wykorzystanie ,, Centralnej Kotłowni marki Viessmann ’’ pozwala w bezpieczny i bezobsługowy sposób zapewnić komfort cieplny oraz dostawę ciepłej wody bez względu na porę roku. Nasze mieszkania posiadają możliwość indywidualnej aranżacji pomieszczeń według potrzeb Klienta. Stosując trzy-szybowe okna zapewnimy naszym mieszkańcom ciszę i idealne warunki do odpoczynku. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub tarasy. Do tych położonych na parterze przynależeć będą pełne zieleni prywatne ogrody, które pozwolą na odpoczynek po ciężkim dniu pracy w zaciszu własnego mieszkania. Zaplanowane ze szczegółową dbałością detale wykończeniowe wraz z placem zabaw dla dzieci wpływają na wyjątkowy i niepowtarzalny charakter tej Inwestycji. Dużym atutem będą niskie koszty utrzymania. W celu zapewnienia przyszłym mieszkańcom jak największego bezpieczeństwa inwestycja będzie w pełni ogrodzona i monitorowana, zaś w lokalach zostaną zainstalowane domofony. Drzwi do lokali przewidziano antywłamaniowe o wysokim poziomie izolacji akustycznej. Inwestycja ta cechuje się dbaniem o jak najwyższy poziom satysfakcji klienta.

Galeria - Mława ul. abpa. Antoniego Nowowiejskiego


  • Mława , ul. abpa. Antoniego Nowowiejskiego
  • Mława , ul. abpa. Antoniego Nowowiejskiego
  • Mława , ul. abpa. Antoniego Nowowiejskiego
  • Mława , ul. abpa. Antoniego Nowowiejskiego

Siedziba Firmy Transmik

Skład Opału i Materiałów Budowlanych

Stacja Paliw - Głużek

Rzetelna Firma