Domy / Mieszkania

Domy Jednorodzinne Wolnostojące ul. Browarna - Mława


Mamy do sprzedania 10 domów tworzących zamknięte mini osiedle. Duża działka o powierzchni 5600 m2 położona jest nad malowniczym strumieniem ok. 200m od centrum miasta. Wjazd stanowi kilkudziesięciometrowa droga wewnętrzna, dzięki której do mieszkańców osiedla nie będą dobiegać żadne odgłosy ruchu ulicznego. Umiejscowienie działki gwarantuje Państwu komfort mieszkania w spokojnej okolicy jak również możliwość szybkiego dotarcia do centrum miasta. Warto też wspomnieć o bezpieczeństwie.

Układ całego osiedla przedstawia załączony plan działki. Wszystkie domy stoją frontem do drogi wewnętrznej. Z przodu każdego z nich jest podjazd, na którym można bezpiecznie pozostawić samochód, bez konieczności wjeżdżania do garażu. Z tyłu zaś, zaraz po wyjściu z salonu znajduje się pas zieleni, który każdy z mieszkańców będzie mógł indywidualnie zaadoptować(na miejsce do grilowania lub przydomowy warzywniak).

Domy zostały wybudowane w technologi muru dwuwarstwowego (suporeks gr 24 cm + styropian gr 12cm). Poszycie dachu stanowi piękna, pełna klasycznego uroku, jasnoczerwona dachówka.

Parter:

Z wiatrołapu przechodzimy krótkim korytarzem wprost do dużego salonu. Zaraz przy nim znajduje się funkcjonalna, otwarta kuchnio-jadalnia. Na parterze znajduje się też mała łazienka oraz bardzo przydatny gabinet. Każdy dom posiada, oddzielny garaż z bezpośrednim przejściem do korytarza.

Piętro:

Na górę docieramy wygodnymi, odkrytymi schodami prosto z salonu. Znajdują się tam trzy spore sypialnie oraz przestronna łazienka.

Domy są do Państwa dyspozycji w stanie deweloperskiem. To państwu pozostawiamy możliwość dowolnej aranżacji wnętrz. Możemy też polecić profesjonalne firmy wykończeniowe.

Mieszkanie: WYPRZEDANE

Galeria - Warszawska 48


Siedziba Firmy Transmik

Skład Opału i Materiałów Budowlanych

Stacja Paliw - Głużek

Rzetelna Firma